Witaj w moim świecie.

 

Jestem pasjonatką fizjoterapii oraz zwolenniczką zdrowego stylu życia. Na moim blogu znajdziecie wskazówki, które mam nadzieję, że zainspirują Was do aktywnego spędzania czasu, uprawiania sportu, czy częstego korzystania z domowej kuchni. Podpowiadam, udzielam rad i dzielę się swoją wiedzą. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Nawet eco zakręceni. 

Jako fizjoterapeutka i masażystka piszę również o jednostkach chorobowych, badaniach, testach, rehabilitacji, anatomii, czy w nawet o ciekawostkach ze świata medycyny, zdrowia oraz dietetyki. W szczególności polecam dział, w którym piszę o nowinkach i zmianach jakie nas czekają w niedalekiej przyszłości. Słyszałeś na przykład o gipsie drukowanym na drukarce 3D?

Ponadto na blogu znajdziesz:

Relacje i konferencje – jak sama nazwa wskazuje tu znajdziesz informację w jakich konferencjach i wydarzeniach brałam udział. 

Recenzje tutaj będę zamieszczać informację o książkach, które sama przeczytałam i które uważam za godne polecenia. Pewnie nie trudno się domyślić, że wszystkie w jakiś sposób będą związane ze zdrowiem, ratowaniem życia, profilaktyką, czy samą fizjoterapią.

Inspirujące wywiady – miejsce, gdzie możesz przeczytać rozmowy z interesującymi ludźmi na nie mniej interesujące tematy.

Moje projekty – to właśnie tutaj możesz przeczytać o moich inicjatywach, czy wystąpieniach. Warto zajrzeń, jeśli chcesz wiedzieć, co robię w wolnym czasie. 

Zdrowie – czyli coś w czym jestem specjalistką. Jako rehabilitantka podpowiadam jak się leczyć, na co zwrócić uwagę, czy wspieram Twoje działania. 

Moim celem jest szerzenie zdrowego trybu życia oraz profilaktyka poprzez rozmawianie i uświadamianie jak istotną rolę w naszym życiu grają ruch oraz odpowiednia, zrównoważona dieta. 

Z chęcią nawiążę współpracę z osobami, instytucjami oraz firmami, którym tak samo jak mnie zależy na popularyzowaniu szeroko pojętego zdrowia. 

Zostań ze mną na dłużej

i polub mnie na facebooku

śledź mnie na instagramie

twittuj ze mną lub napisz do mnie

anatomia.zycia@gmail.com

Pozdrawiam, 

                Izabella Kąkol